iSchool

Günlük Ders Programı Yönetim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.9 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil TR / EN
  • Firma Anil Sozeri
iSchool uygulaması ile iOS cihazlarınız üzerinden günlük ders programınızı, devamsızlık bilgilerinizi, sınav tarihlerinizi ve sınav notlarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

iSchool uygulaması ile iOS cihazlarınız üzerinden günlük ders programınızı, devamsızlık bilgilerinizi, sınav tarihlerinizi ve sınav notlarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Öğrenciler ve veliler için özel olarak geliştirilen uygulama oldukça sade ve şık bir arayüz ile birlikte geliyor. Uygulamayı kullanarak öğrencilerin ders programı, sınav tarihleri, sınav notları, devamsızlık bilgileri gibi verilerini kolaylıkla yönetebilecekleri gibi ailelerde çocuklarının tüm bilgilerini buradan takip edebilirler.

Ayrıca sınav notlarınızı hesaplayarak karne notunuzu öğrenebilirsiniz.

Ders programına eklediğiniz program size 1 saat önceden bildirim olarak hatırlatılacaktır. Aynı zamanda sınav tarihleriniz 3 gün ve 1 gün önce olmak üzere iki kere bildirim olarak hatırlatılır.

Profilinizi oluşturarak kullanacağınız uygulamada program, öğrenim durumunuza göre farklı işleyecektir. iSchool da ilköğretim, lise ve üniversite öğrencileri için farklı program bulunmaktadır.

İlköğretim ve Lise öğrencileri; ders eklerken ders saatini kullanmaktadır. Devamsızlık bilgileri girilmeyen gün sayısı baz alınarak hesaplanmaktadır. Ayrıca takdir ve teşekkür belgesi alma durumu hesaplanabilmektedir.

Üniversite öğrenciler; Profil oluştururken vize, final notlarının geçme notuna olan etkisi ve geçme notu bilgilerini giriyor. Ders eklerken derse ait kredi bilgisini giriyor. Devamsızlık bilgileri dersler baz alınarak ayrı ayrı hesaplanıyor. Sınav sonuçları hesaplanırken bağıl not göz önünde bulunduruluyor ve buna göre karne notu belirleniyor.

Daha Fazla Göster
iSchool indir